A politikai igazgató munkaköri leírása

A politikai igazgatók, más néven kampányvezetők, hosszú és szabálytalan munkaidőben dolgoznak, hogy elérjék a céljukat - egy új törvény elfogadását vagy egy bizonyos jelölt megválasztását a hivatalba. A politikai igazgatóknak egy kampány vezetőjeként folyamatosan találniuk kell a támogatók felvételének módjait. Olyan általános tevékenységeket folytatnak, amelyek elősegítik a szavazást, beleértve a szavazóknak kínált csapokat vagy matricákat, de stratégiailag is célcsoportok, például tizenévesek, akik még nem azonosítottak egy bizonyos pártot vagy jelöltet.

$config[code] not found

Tapasztalat és képességek

A politikai igazgatók diplomája lehet a politikai tudományban vagy egy kapcsolódó területen, de tapasztalataik fontosabbak, mint az oktatási háttér. A munkáltatók olyan munkakörténeti pályázókat keresnek, akik közvetlen választási kampányt folytatnak, felügyelik vagy irányítják és koordinálják a sajtótájékoztatókat, a médiainterjúkat és az igazgatósági üléseket. Néhány munkáltató megköveteli, hogy a pályázók vezetői engedélyt és járművet kapjanak. Az igazgatóknak szóbeli és írásbeli kommunikációban kell kiemelkedniük; stratégiai tervezés, kritikus gondolkodás és számítógéppel való munka.

Tervezés és toborzás

A politikai igazgatók elemzik a korábbi választásokat és kampányokat a kudarcok és sikerek azonosítására, aminek következtében a tervek megfelelően módosíthatók. Ezek tipikusan az önkéntesek és a szavazók toborzásáért felelősek, mint például a szavazók regisztrációs meghajtói és a telefonos banki szolgáltatások. Az igazgatók gyakran specializálódnak olyan csoportok célzásában, amelyek kulcsfontosságú támogatást nyújthatnak. Például alacsony bérű munkavállalókat toborozhatnak, ha jogalkotási erőfeszítéseik a munkakörülmények vagy a kártérítési arányok javítására irányulnak.

Hálózatépítés és felügyelet

A politikai igazgatók segítséget nyújtanak a támogatások megírásában, értékelik a szakpolitikai kezdeményezéseket, mint kérdéseket vagy számlákat, és figyelemmel kísérik az adománygyűjtés előmozdításának lehetőségeit. Dolgoznak annak érdekében, hogy fenntartsák a kapcsolatokat a külső döntéshozókkal és szövetségesekkel, akik segítik a pártot az érdekképviseleti erőfeszítésekben, és folyamatosan tájékoztatják őket a politikai műveletekről. Az igazgatók jellemzően az alkalmazottak meghallgatásáért, felvételéért és képzéséért felelősek. A választási kampányokkal kapcsolatos események során felügyelik az értékesítőket, vállalkozókat és személyzetet is.

Jövedelem és kamat

A kampányvezetők országos átlagkeresete 2014 februárjától 60,500 dollár volt, Glassdoor szerint. Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala nem tesz közzé adatokat a politikai igazgatókra vonatkozóan, de elvárja, hogy a közrend és a politikai kérdések iránti érdeklődés növekedjen 2012 és 2022 között. A BLS megjegyzi, hogy az egyre növekvő érdeklődés szigorúbb politikai kampányokat eredményez, ami a a politikai politikák, intézmények és rendszerek alapos ismereteivel rendelkező igazgatók nagyobb kereslete.