Mi az irodai felügyelő?

Megváltozott az a világ, ahogyan a világ üzleti tevékenységet folytat, és sok feladatot, amit a szakemberek végeztek volna, most az irodai dolgozók végeznek. A kommunikációt, a kutatást és a titkárok és az adminisztratív asszisztensek felügyeletét a vállalkozások és a szervezetek zökkenőmentesen tartják.

Feladatok

Az ügyintézők az iroda munkatársait képezik és felügyelik, megoldják a munkavállalói vitákat, értékelik a munkavállalókat és segítenek az irodai feladatok ellátásában.

$config[code] not found

Munkakörülmények

A rendelői felügyelők kórházakban, klinikákban, vállalkozásokban és kormányzati hivatalokban dolgoznak. Rendszeres munkaidőben dolgoznak, és gyakran hosszú ideig ülnek. A carpalis alagút szindróma és a szem törzsek gyakoriak ebben a szakmában.

promóció

Számos ügyintéző felügyeleti adminisztrátori asszisztensként vagy titkárként kezdte meg munkáját, és gyakran a szervezeten belül vagy az üzleti életben is népszerűsítik. A folyamatos oktatás és a munkahelyi tapasztalat elengedhetetlen a promócióhoz. A számítógépek, a szövegszerkesztés és a humán erőforrások kiegészítő képzésének köszönhetően a jelölt kiemelkedik, valamint a vállalat széleskörű ismerete.

Fizetés

A cbsalary.com szerint az irodai felügyelő átlagos fizetése 48,643 dollár évente, de a helyszíntől és a munkáltatótól függően nagy mértékben változhat.

fontosság

Mivel az irodai dolgozók és a felügyelők annyira létfontosságúak a szervezeteik számára, nagyon kevés ideiglenes vagy részmunkaidős munka van.

2016. évi fizetési információk a titkárok és az adminisztratív asszisztensek számára

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint a titkárok és a közigazgatási asszisztensek 2016-ban 38,730 dolláros átlagkeresetet szereztek. Alacsony szinten a titkárok és az adminisztratív asszisztensek 30,500 dolláros 25 százalékos fizetést szereztek, ami azt jelenti, hogy 75 százaléka többet ért el, mint ez az összeg. A 75. százalékos fizetés 48,680 dollár, ami 25 százalékkal többet keres. 2016-ban az Egyesült Államokban titkárként és közigazgatási asszisztensként 3 990 400 embert foglalkoztattak.